Rīgā +5 °C
Pirmdiena, 30. septembris
Menarda, Elma, Elna

Slovākijas hokejisti pēcspēles metienu sērijā uzvar Krieviju

Slovākijas hokejisti ceturtdien svinēja pirmo uzvaru Vankūveras olimpisko spēļu turnīrā. Turklāt - kādu. Aizraujošā cīņā slovāki ilgā pēcspēles metienu sērijā ar 2:1 pārspēja pasaules čempioni Krieviju.

Spraigajā cīniņā pārpildītu tribīņu priekšā rezultātu otrajā periodā atklāja Aleksejs Morozovs. Pēdējā trešdaļā izlīdzinājumu ar spēcīgu metienu zem vārtu pārlikņa panāca Marians Hosa.

Pagarinājumā rezultāts nemainījās, tādēļ uzvarētājs tika noteikts pēcspēles metienu sērijā. Uzvaras vārti tika gūti tikai astotajā piegājienā, kad lieliski spēlējošo Iļju Brizgalovu beidzot pārspēja Pavols Demitra.

Abu komandu vārtsargi - gan Iļja Brizgalovs, gan Jaroslavs Halāks - demonstrēja izcilu sniegumu. Halāks visā spēlē atvairīja 36 no 37 metieniem, bet Brizgalovs - 31 no 33 metieniem.

B grupā Slovākija pirmajā spēlē ar 1:3 zaudēja Čehijai, bet Krievija ar 8:2 apspēlēja Latvijas izlasi.

Šonakt Latvijas izlase aizvadīs savu otro spēli turnīrā. Latvijas hokejisti tiksies ar Čehiju. Spēles sākums plkst. 2.30.