Rīgā +5 °C
Pirmdiena, 30. septembris
Menarda, Elma, Elna

Sokolovs, Vasiļevskis un Urtāns uzvar sacensībās Igaunijā

Latvijas rekordists vesera mešanā Igors Sokolovs izcīnījis uzvaru Igaunijas BigBank Zelta līgas trešā posma sacensībās Igaunijas pilsētā Raplamā.Veiksmīgākajā no četriem mēģinājumiem (pirmajā) Sokolovs veseri aizraidīja 75,95 metrus tālu, liecina rīkotāju informācija. Trešo vietu ieņēm Ainārs Vaičulens – 68,35 metri.

Dubultuzvaru izcīnīja Latvijas šķēpa metēji. Pirmo vietu izcīnīja Vadims Vasiļevskis (83,21 metri), otrais bija Ainārs Kovals (81,68 m).Uzvaru lodes grūšanā izcīnīja Māris Urtāns – 20,51 metri.Divreiz otrā sprinta skrējienos finišēja Sandra Krūma - 38,41 sekunde 300 metros un 12,02 s 100 metros. Otrās vietas no Latvijas sportistiem ieguva arī Kārlis Daube 110 metru barjerskrējienā (14,13 s), Ģirts Āzis 1000 m (2:25,90) un Mārtiņš Karabeško augstlēkšanā (2,13 m).Trešās vietas ieņēma Toms Andersons augstlēkšanā (2,07) un Kristaps Valters 1000 metros (2:26,24).