Pirmdiena, 30. septembris
Menarda, Elma, Elna

Sprintā uzvar Fursāds, Bricim 5 kļūdas un 89.vieta

Pasaules kausa izcīņas priekšpēdējais posms Holmenkolenā (Norvēģija) ne visai veiksmīgi sācies Latvijas biatlonistiem. Sprinta distancē visaugstāk tika Kristaps Lībietis, viņam 63.vieta.

Uzvaru svinēja francūzis Martins Fursāds, kurš bija precīzs abās šautuvēs. Nekļūdīgi šāva arī krievs Maksims Čudovs, taču atpalika par 7,1 sekundi un ierindojās otrajā vietā. Trešais finišēja austrietis Kristofs Zūmans.

Lībietis sašāva visus mērķus, taču augstāk par 63.vietu netika. Uzvarētājam viņš zaudēja divas minūtes un 14,1 sekundi.

Izlases līderim Ilmāram Bricim sacensības izvērtās neveiksmīgas. Pirmajā šautuvē viņš pieļāva vienu kļūdu, taču šaušanā stāvus netrāpīja četros mērķos. Finišā viņš zaudēja uzvarētājam trīs minūtes un 15,4 sekundes, ierindojoties 89.vietā.

Edgaram Piksonam trīs kļūdas šaušanā, taču slēpoja ne visai ātri un palika 105.vietā.

Sestdien notiks sacensības iedzīšanā, bet svētdien paredzētas sacensības ar kopējo startu.

LOK: Apdraudētas iespējas nodarboties ar sportu Rīgā

“Rimi” Olimpiskais sporta centrs saņēmis vēstuli no Rīgas domes ar paziņojumu, ka sakarā ar veiktajiem grozījumiem MK noteikumos nr. 350, no 1. oktobra vairāk nekā desmit reizes tiek paaugstināta ...