Sestdiena, 28. septembris
Sergejs, Svetlana, Lana

Straume/Rumjancevs un Pranks/Knesis iekļūst pasaules čempionāta A finālā 200 m distancē

Latvijas smaiļotāju divnieks Krists Straume un Aleksejs Rumjancevs kvalificējies A finālam 200 metru distancē pasaules čempionātā, kas notiek Ungārijā.Sestdien gan priekšsacīkstēs, gan pusfinālā Straume/Rumjancevs finišēja otrajā vietā. Fināls, kurā startēs deviņi labākie pāri, paredzēts svētdien. Sešu pirmo vietu ieguvēji nodrošinās ceļazīmes uz Londonas olimpiskajām spēlēm.

A finālā 200 metros iekļuva arī kanoistu divnieks Gatis Pranks/Antons Knesis. Priekšsacīkstēs viņi ierindojās ceturtajā vietā, bet pusfinālā finišēja trešie.Vietu B finālā smaiļotāju vieninieku sacensībās nodrošināja Mārtiņš Upītis, kurš pirmajā kārtā bija trešais ātrākais, bet pusfinālā finišēja ceturtajā vietā. Savukārt kanoiste Elīna Ēdole priekšsacīkstēs ierindojās piektajā vietā, bet pusfinālā finišēja sestā un arī svētdien startēs B finālā. Smaiļotāja Lāsma Liepa priekšsacīkstēs palika septītajā vietā un nekvalificējās pusfinālam.

Pēcpusdienā Gints Veinbergs startēja B finālā smailīšu vieninieku sacensībās 500 metru distancē, palika pēdējā devītajā vietā un kopvērtējumā ieņēma 18.vietu.