Rīgā +5 °C
Pirmdiena, 30. septembris
Menarda, Elma, Elna

Čempionu līgā otrās uzvaras svin Arsenal, Lyon un Sevilla futbolisti

UEFA Čempionu līgas grupu turnīra otrajā kārtā otros panākumus guva Arsenal, Lionas Olympique un Sevilla futbolisti.Lionas klubs izbraukumā ar 4:0 sagrāva grupas pastarīti Ungārijas Debrecen. Jau trešajā minūtē rezultātu atklāja zviedrs Kims Čelstrēms, bet līdz pirmā puslaika vidum Olympique panāca jau 3:0 (Miralems Pjaničs, Sidnejs Govū).

Otrā puslaika sākumā ar rezultatīvu sitienu izcēlās Befetimbi Gomiss. E grupas centrālajā spēlē Itālijas Fiorentina savā laukumā ar 2:0 pārspēja Liverpool. Abus vārtus uzvarētāju labā pirmajā puslaikā guva Stevans Jovetičs.F grupā pārsteigumu sagādāja Kazaņas Rubin, kas savā laukumā cīnījās neizšķirti 1:1 ar pēdējo četru gadu Itālijas čempioniem Milānas Inter. Vairāk par rezultātu pārsteidza Rubin sniegums laukumā, jo Krievijas čempionvienības uzbrukumi bija krietni bīstamāki nekā pretiniekiem. Otrajā grupas spēlē pašreizējā turnīra čempionvienība Barcelona ar 2:0 pārspēja Kijevas Dynamo.Spānijas kluba Sevilla futbolisti viesos ar 4:1 sagrāva Glāzgovas Rangers, visus vārtus gūstot otrajā puslaikā. Punktus G grupas spēlē zaudēja Vācijas Stuttgart, kas izbraukumā spēlēja neizšķirti 1:1 ar Rumānijas Unirea Urziceni.H grupā otro uzvaru turnīrā izcīnīja Londonas Arsenal, kas savā laukumā ar 1:0 pārspēja Pirejas Olympiacos. Vienīgos vārtus divpadsmit minūtes pirms mača beigām guva Robins Van Persijs. Citā šīs grupas spēlē AZ Alkmaar spēlēja neizšķirti 1:1 ar Lježas Standard. Beļģijas klubam punktu kompensācijas laikā ar rezultatīvu sitienu nodrošināja Musa Traore.Trešdien otrās kārtas spēles aizvadīs A, B, C un D grupu komandas. Intriģējošas solās būt cīņas starp Minhenes Bayern un Turīnas Juventus, Mančesteras United un Wolfsburg, kā arī Porto un Madrides Atletico.