Rīgā +7 °C
Otrdiena, 1. oktobris
Lāsma, Zanda, Zandis

Četri vārti Skonto un Latvijas izlases pārbaudes spēlē futbolā

Sestdien Rīgā notika pārbaudes spēle futbolā, kurā tikās Latvijas čempionāta bronzas medaļnieki Skonto un Latvijas valstsvienības tuvākie rezervisti. Spēle noslēdzās neizšķirti 2:2.

29.minūtē Latvijas izlases kandidāts Ritus Krajuklis bumbu iesita savos vārtos. Divas minūtes pirms pārtraukuma Skonto pārsvaru dubultoja Aleksandrs Fertovs. Latvijas izlases kandidāti otrajā puslaikā atspēlējās. Vispirms vārtus guva Jurijs Žigajevs, bet 68.minūtē izlīdzinājumu panāca Artis Lazdiņš.

Latvijas izlases kandidātu sastāvā bija iekļauti Hermanis Māliņš, Aleksandrs Koliņko, Vladislavs Gabovs, Raivis Hščanovičs, Ritus Krjauklis, Jans Radevičs, Rolands Krjauklis, Valērijs Afanasjevs, Aleksands Cauņa, Artis Lazdiņš, Oļegs Laizāns, Pāvels Koļcovs, Jurijs Žigajevs, Kristaps Blanks, Artjoms Rudņevs un Vladimirs Volkovs.