Rīgā +16 °C
Svētdiena, 22. septembris
Maigurs, Mārica, Māris

Dubras pārstāvētā BATE komanda pietuvojas UEFA Čempionu līgas kvalifikācijas izšķirošajai kārtai

Latvijas izlases aizsarga Kaspara Dubras pārstāvētā futbola komanda Borisovas BATE no Baltkrievijas otrdien cīnījās neizšķirti UEFA Čempionu līgas trešās kvalifikācijas kārtas pirmajā mačā.

BATE trešajā kārtā spēkojas ar ungāru vienību Sēkešfehērvāras Videoton, bet pirmais mačs, kurš norisinājās Ungārijā, noslēdzās neizšķirti ar 1:1 (0:0).

Mača rezultātu 56.minūtē atklāja serbs Nemanja Milunovičs, izvirzot BATE komandu vadībā, kur tā atradās līdz pat pēdējai pamatlaika minūtei, kad vārtus mājinieku komandas labā guva un neizšķirtu panāca brazīlietis Paulu Santošs.

Dubra šo spēli sāka sākumsastāvā, laukumā pavadot visas 90 minūtes, taču ar rezultativitāti neizcēlās. Atbildes spēle norisināsies 5.augustā Baltkrievijā.

Uzvarētājs abu maču summā iekļūs kvalifikācijas ceturtajā kārtā jeb play-off. Šīs kārtas uzvarētājs jau nopelnīs vietu UEFA Čempionu līgas grupu turnīrā.

Baltkrievijas čempionātā BATE ar 14 spēlēs izcīnītiem 38 punktiem ieņem līderpozīciju, bet par astoņiem punktiem atpaliek Minskas Dinamo.

Dubra Baltkrievijas čempionātā laukumā aizvadījis piecas pilnas spēles.

BATE komanda Baltkrievijas čempionātā uzvarējusi pēdējos deviņus gadus, turklāt tā sekmīgi startē arī Eirokausu sacensībās. Kopš 2008.gada tā četras reizes spēlējusi UEFA Čempionu līgas grupu turnīrā, ko darīja arī aizvadītajā sezonā, kad gan palika noslēdzošajā vietā apakšgrupā.

Tikmēr Latvijas futbola izlases pussarga Aleksandra Cauņas pārstāvētā Krievijas komanda Maskavas CSKA otrdien trešās UEFA Čempionu līgas kvalifikācijas kārtas pirmajā cīņā cīnījās neizšķirti 2:2 ar titulēto Čehijas vienību Prāgas Sparta. Latvijas futbolists šajā mačā laukumā nedevās, lai gan pieteikts spēlei bija.