Otrdiena, 1. oktobris
Lāsma, Zanda, Zandis

FK Ventspils futbolisti pirmos punktus zaudējuši Tranzītam

Ar mazliet negaidītu rezultātu trešdien noslēdzās pirmā no četrām spēlēm LMT Latvijas futbola virslīgā. Ventspilī čempionvienība FK Ventspils nespēja pārvarēt FC Tranzīts pretestību un cīņa noslēdzās 1:1.

Cīņā, kura apgriezienus uzņēma tikai pirmā puslaika otrajā pusē, lielāks pārsvars bija čempionvienībai, taču vairākas vārtu gūšanas iespējas palika neizmantotas. Ventspilnieki nebija rēķinājušies ar tik sekmīgu Tranzīta spēli aizsardzībā. Tikai spēles 68.minūtē Vits Rimkus atklāja rezultātu (pāris minūtes iepriekš viņš jau guva vārtus, taču tos neieskaitīja aizmugures dēļ).

Čempionu prieki bija īsi. Trīs minūtes vēlāk čempioni iekrita aizsardzībā, ko veikli izmantoja Vladimirs Mukins. Viņš vienatnē izskrēja pret Ventspils vienības vārtsargu un raidīja bumbu vārtos - 1:1.

Spēles atlikušajās 20 minūtēs FK Ventspils centās gūt uzvaras vārtus, tomēr tas neizdevās.

Iepriekšējās trijās spēlēs čempionvienība bija uzvarējusi, savukārt Tranzīta rēķinā bija viens neizšķirts un divi zaudējumi.