Otrdiena, 1. oktobris
Lāsma, Zanda, Zandis

FK Ventspils iekļūst Sadraudzības kausa ceturtdaļfinālā

Pēdējo trīs gadu Latvijas čempioni futbolā FK "Ventspils" svētdien Maskavā guva otro uzvaru Sadraudzības kausa grupu turnīrā, kad ar 1:0 uzvarēja Kirgizstānas klubu "Dordoi-Dinamo", aģentūru BNS informēja klubā.Uzvaras vārtus guva Vits Rimkus, kurš iesita visus trīs vārtus arī sestdienas spēlē pret Turku ''Inter'' no Somijas, kas beidzās 3:1.

Pēc šī uzvaras FK ''Ventspils'' no D grupas iekļuva turnīra ceturtdaļfinālā tāpat kā Andreja Rubina pārstāvētā Baku ''Inter'', kas arī guva savu otro uzvaru ar 3:1 pār Somijas klubu (vienus vārtus guva arī Rubins). Otrdien ventspilniekiem vēl jāspēlē ar Baku komandu, bet pēc tam sāksies izslēgšanas cīņas. Turnīrs noslēgsies ar finālu 25.janvārī.Sadraudzības kausa turnīrs pēdējos gados ir zaudējis sākotnējo nozīmi pulcēt bijušās PSRS valstu čempionus. Spēcīgākie klubi uz turnīru mākslīgā seguma laukumos arvien biežāk izvēlas sūtīt rezervistus. Novembrī no dalības turnīrā atteicās Gruzija, kurai ir saspīlētas politiskās attiecības ar Krieviju.''Ventspils'' 2007.gadā spēlēja Sadraudzības kausa finālā, kur pēcspēles 11 metru sitienu sērijā zaudēja Taškentas "Pahtakor". Pērn janvārī FK "Ventspils" turnīrā tika līdz ceturtdaļfinālam, kur arī pēcspēles 11 metru sitienu sērijā piekāpās "Pahtakor" futbolistiem.