Otrdiena, 1. oktobris
Lāsma, Zanda, Zandis

Izmeklēs Fabregasam izvirzītās apsūdzības spļaušanā

Anglijas futbola asociācija plāno izmeklēt Londonas Arsenal kluba futbolistam Sesam Fabregasam izvirzītās apsūdzības par uzspļaušanu Hull City komandas otrajam trenerim Braienam Hortonam pēc abu komandu otrdienas spēles kausa izcīņas ceturtdaļfinālā (tajā ar 2:1 uzvarēja Arsenal).

Hull City vadītājs Fils Brauns apgalvojis, ka spāņu pussargs, kurš traumas dēļ spēlē nepiedalījās, pēc spēles esot tīšām uzspļāvis Hortonam uz kurpes.

Futbola asociācija plāno sagaidīt mača galvenā tiesneša Maika Railija oficiālo atskaiti un tikai tad lems, vai turpināt izmeklēšanu šajā lietā.

Fabregass viņam izvirzītās apsūdzības nosaucis par absurdām un tās kategoriski noraidījis.

“Savā mūžā es to ne reizi neesmu darījis laukumā. Tad kāpēc lai es to būtu darījis pēc spēles, kurā nemaz nepiedalījos?! Es saprotu, ka ir nepatīkami zaudēt, ielaižot šaubīgus vārtus. Taču gan man, gan maniem komandas biedriem tā ir gadījies daudzas reizes, un tā nav mūsu vaina,” teicis Fabregass.

Arsenal futbolisti izcīnīja uzvaru, pateicoties Viljama Galasa gūtajiem vārtiem no šķietama aizmugures stāvokļa sešas minūtes līdz mača beigām.