Rīgā +23 °C
Svētdiena, 19. maijs
Sibilla, Teika, Lita

Jelgavas futbolisti pārliecinoši pieveic FK Jaunība komandu

LMT virslīgas vienīgajā svētdienas spēlē FK Jelgava futbolisti savā laukumā pārliecinoši ar 4:1 (2:0) pieveica FK Jaunība komandu.Pirmā puslaika beigās divus minūšu laikā vispirms Valērijs Redjko realizēja 11 metru soda sitienu, bet pēc tam Jānis Skribis ieraidīja bumbu savos vārtos – 2:0.75.minūtē Mihails Cigankovs vienus vārtus atguva, bet pēdējās desmit minūtēs Oļegs Malašenoks un Pāvels Bormakovs laukuma saimnieku labā guva vēl divus vārtus, liecina Latvijas Futbola federācijas informācija.

Jelgavnieki ar 10 punktiem astoņās spēlēs pakāpušies uz sesto vietu turnīra tabulā. FK Jaunība ieņem priekšpēdējo devīto vietu – četri punkti astoņās spēlēs.Turnīra tabulas līderi ar 25 punktiem deviņās spēlēs ir Skonto futbolisti. Viņiem seko FK Ventspils 19 p. (8 spēlēs), Liepājas metalurgs 18 (8) Daugavpils Daugava 12 (8) un FC Tranzit 11 (9).