Trešdiena, 2. oktobris
Skaidris, Ilma

Liepājas metalurgs ar 0:3 zaudē Prāgas Sparta

Latvijas čempionvienība Liepājas metalurgs otrdien piedzīvoja smagu zaudējumu UEFA Čempionu līgas kvalifikācijas otrās kārtas spēlē, kurā ar 0:3 piekāpās Čehijas spēcīgākajam klubam Prāgas Sparta.

Abramčiks: Redzējām, cik daudz mums vēl ir jāaug

Rafaļskis: Neteiktu, ka klase ļoti atšķīrās

Pirmos vārtus viesi guva spēles 37.minūtē, kad teicamu piespēli saņēma Vāclavs Kadelcs, izskrēja uz vārtiem, novērtēja situāciju un ieraidīja bumbu tieši vārtu tālajā stūrī.

Otrā puslaika sākumā ar diviem rezultatīviem sitieniem izcēlās Kotdivuāras futbolists Bonijs Vilfrīds. Vispirms 51.minūtē viņš nodemonstrēja zibenīgu individuālo meistarību un ar neērtu sitienu pārsteidza liepājnieku vārtsargu Viktoru Spoli.

Septiņas minūtes vēlāk rupji kļūdījās izgājienā Spole, neuztvēra bumbu, Vilfrīds viņu apsteidza un ieraidīja bumbu tukšos vārtos.