Trešdiena, 2. oktobris
Skaidris, Ilma

Liepājas metalurgs izstājas no UEFA kausa izcīņas

Liepājas metalurgs kluba futbolisti nav spējuši pārvarēt UEFA kausa izcīņas kvalifikācijas otro kārtu. Atbildes spēlē pret Rumānijas komandu Vaslui izbraukumā liepājnieki piedzīvoja otro zaudējumu 1:3 (0:3). Pirmajā mačā Liepājā mājinieki zaudēja 0:2, divu spēļu summā 1:5, un līdz ar to Latvijas futbola klubiem līdzdalība Eiropas kausu izcīņā ir beigusies.

Cerības uz atspēlēšanos divu spēļu summā Liepājas metalurgam praktiski bija zudušas jau pēc nospēlētām septiņām minūtēm, kuru laikā Lučians Burdujans un Gabriels Kanu panāca mājinieku pārsvaru 2:0. Pirmā puslaika vidū trešos vārtus Vaslui komandas labā guva senegālietis Usmans N’Doje.

Otrajā puslaikā rezultāts nemainījās līdz 85.minūtei, kad goda vārtus Metalurga labā guva argentīnietis Antonio Fereira.

Šāgada Rumānijas čempionātā Vaslui futbolisti piecās spēlēs izcīnījuši četras uzvaras un ar 12 punktiem atrodas turnīra tabulas trešajā vietā.

Lietuvas klubs Marijampoles Sūduva atbildes spēlē ar 1:0 uzvarēja Austrijas Salzburg, taču divu spēļu summā piedzīvoja neveiksmi 2:4.

Citi UEFA kausa 1.kārtai kvalificējušies klubi: FK Moskva (Krievija), Telavivas Hapoel (Izraēla), Borac (Serbija), Nordsjaelland (Dānija), Litex (Bulgārija), Braga (Portugāle), Manchester City (Anglija), Honka (Somija), Slaven (Horvātija), Hertha (Vācija), Rosenborgs (Norvēģija), Kalmar (Zviedrija), Kobenhavn (Dānija), Omonia (Kipra), Černo more (Bulgārija), Brondby (Dānija).