Otrdiena, 1. oktobris
Lāsma, Zanda, Zandis

Liepājas metalurgs nostiprina pārsvaru LMT Virslīgā

LMT futbola virslīgā Daugavpils Dinaburg tikai mača izskaņā izrāva uzvaru pār Rēzeknes Blāzmu, bet turnīra līderi Liepājas metalurgs izbraukumā ar 4:1 sagrāva Rīgas Daugavu.Rēzeknē spēlē starp Blažmu un Dinaburg jau mača sākumā Jurijs Sokolovs izvirzīja vadībā viesus, bet otrā puslaika sākumā Boriss Bogdaškins panāca līdzsvaru uz tablo.

Spēles beigās Daugavpils komandai, kurai jau nākamnedēļ jāpiedalās jaunizveidotās UEFA Eiropas līgas kvalifikācijas turnīrā, uzvaras vārtus ar 11 metru soda sitienu guva Vjačeslavs Daņiļins.Salaspilī čempionāta līdervienība Liepājas metalurgs jau septītajā minūtē izvirzījās vadībā — ar rezultatīvu sitienu izcēlās austrietis Daniels Kastners. Turpinājums sekoja tikai otrā puslaika sākumā, kad viesu pārsvaru dubultoja Ģirts Karlsons. Drīz pēc tam Kirils Ševeļovs uz brīdi atjaunoja intrigu (1:2), bet spēles pēdējās 15 minūtēs vēl divus vārtus guva Karlsons panākot graujošo 4:1 Liepājas komandas labā.Liepājas metalurgs pārsvars pār pašreizējo čempionvienību FK Ventspils sasniedzis trīs punktus, bet vēl par četriem punktiem atpaliek Skonto, kas sestdien spēlēs ar Olimps/RFS. Dinaburg pakāpies uz ceturto pozīciju, bet sestdien šo vietu var atgūt Jūrmala-VV, kas viesos spēlēs ar Ventspils Tranzītu.