Rīgā 0 °C
Pirmdiena, 30. septembris
Menarda, Elma, Elna

Liepājas metalurgs viesos ar 4:2 pārspēj Ventspils futbolistus

"Liepājas Metalurgs" svētdien viesos ar 4:2 uzvarēja FK ''Ventspils'' Latvijas futbola virslīgas 16. kārtas spēlē, kurā pēc vienmuļa pirmā puslaika, otrais bija ļoti interesants un notikumiem pārbagāts.Ar šo uzvaru ''Liepājas Metalurgs'' atguva trešo vietu turnīra tabulā, ko bija zaudējis pēc tam, kad sestdienas spēlē Daugavpils ''Daugava'' uzvarēja Rīgas ''Jaunību''.

Ventspilnieki spēli pabeidza deviņu vīru sastāvā, jo par spēli ar roku ārpus soda laukuma 55. minūtē tika noraidīts vārtsargs Aleksandrs Koliņko, bet 79. minūtē par rupju spēli pret horvātu Juricu Puļicu, sarkano kartīti saņēma Sergejs Šumiļins, kurš pirms tam citā cīņas epizodē tā savainoja liepājnieku vārtsarga Viktora Spoles gurnu, ka to drīz nācās nomainīt pret Pāvelu Šteinboru. Savukārt noraidītā Koliņko vārtos stājās Aleksandrs Vlasovs.Ar diviem vārtiem uzvarētājiem izcēlās Kristaps Grebis. Vispirms viņš ar galvu atklāja rezultātu pēc stūra sitiena un guva arī trešos vārtus sitot bumbu mērķī no ļoti asa leņķa. Japānis Takafumi Akahoši guva komandas otros vārtus, kad izmantoja Koliņko sev priekšā atsisto bumbu, bet jau kompensācijas laikā Jurģis Kalns raidīja vārtos Vlasova atvairīto bumbu pēc Denisa Rakela sitiena.Divus vārtus FK ''Ventspils'' labā guva Jurijs Žigajevs. Vispirms viņš bija klāt pie Šteinbora atsistās bumbas pēc 11 metru soda sitiena, kas tika piespriests par Eduardas Višņakova nogāšanu, bet jau sestajā kompensācijas laika minūtē sita vārtos tieši no stūra sitiena.Rīgas ''Skonto'' ar 4:0 sagrāva Rēzeknes ''Blāzmu'' un nostiprinājās pirmajā vietā ar 43 punktiem un jau par pieciem apsteidz FK ''Ventspils'', bet par desmit - ''Liepājas Metalurgu''. Divus vārtus guva brazīlietis Natans Žuniors, kurš ar 14 precīziem sitieniem joprojām ir labākais vārtu guvējs. Divus vārtus iesita arī Aleksandrs Cauņa.