Trešdiena, 2. oktobris
Skaidris, Ilma

Schalke 04 zaudējis Vācijas kausa 1/4 finālā 2.līgas klubam

Vācijas kausa izcīņas ceturtdaļfinālā negaidītu zaudējumu piedzīvoja 1.Bundeslīgas klubs Schalke 04, kas viesos ar 0:1 piekāpās FSV Mainz 05 vienībai no 2.līgas.

FSV Mainz 05 klubs uzvaras vārtus guva tika divas minūtes pirms pamatlaika beigām, kad teicamu piespēli soda laukumā saņēma Aristīds Barnse, kurš pilnīgi netraucēts ieraidīja bumbu vārtu tālajā stūrī.

FSV Mainz 05 klubs saglabā ļoti labas izredzes nākamsezon iekļūt spēcīgāko komandu vidū, jo 2.līgā ieņem otro pozīciju.

Pārējās ceturtdaļfinālu spēles notiks trešdien. VfL Wolfsburg tiksies ar Brēmenes Werder, Hamburger SV uzņems Visbādenes SV Wehen, bet Minhenes Bayern viesosies Lēverkūzenē pie Bayer.