Otrdiena, 1. oktobris
Lāsma, Zanda, Zandis

Ziemeļamerikas lielajā duelī ASV futbolisti pieveikuši meksikāņus

2010.gada Pasaules kausa izcīņas kvalifikācijas turnīrā pirmās trīs spēles notikušas CONCAF zonā, kur sākusies kvalifikācijas izšķirošās fāzes spēles.

Centrālā spēle notika Kolumbusā, kurā mājinieki ASV futbolisti uzņēma kaimiņus meksikāņus, kurus tagad trenē slavenais zviedru speciālists Svens Gorans Eriksons. Līdzīgajā cīņā uzvaru svinēja ASV futbolisti, uzveicot Meksiku ar rezultātu 2:0. Abus vārtus amerikāņu labā guva Maikls Bredlijs. Turklāt meksikāņi jau spēles 66.minūtē palika mazākumā, jo sarkano kartīti nopelnīja Rafaēls Markess.

Kostarika savā laukumā ar 2:0 pārspēja Hondurasu. Abus vārtus guva Endijs Furtado.

Neizšķirti 2:2 cīnījās Salvadora ar Trinidadu un Tobago. Pēc Karlosa Evardsa un Dvaita Jorka precīzajiem sitieniem trinidadieši jau spēles 27.minūtē panāca vadību ar 2:0, tomēr pārsvaru nenosargāja. Mājinieki salvadorieši pēc diviem Osaela Romēro precīzajiem sitieniem panāca izlīdzinājumu, turklāt otrie vārti tika gūti spēles pēdējā minūtē.