Rīgā +16 °C
Sestdiena, 27. aprīlis
Tāle, Raimonda, Raina, Klementīne

51 gadu vecais Jāgrs savā pirmajā Čehijas ekstralīgas mačā šosezon tiek pie rezultatīvas piespēles

Leģendārais hokejists Jaromīrs Jāgrs trešdien uzsāka savu 36.sezonu profesionālajā hokejā un tika pie rezultatīvas piespēles zaudētā Čehijas ekstralīgas mačā.

Trešdien Jāgra un Latvijas hokejista Eduarda Tralmaka pārstāvētā Kladno "Rytīrži" viesos ar 3:4 (0:2, 3:2, 0:0) atzina Pardubices "Dynamo" pārākumu.

Jāgrs, kurš ir arī komandas īpašnieks, uz ledus kopā pavadīja 13 minūtes un 47 sekundes, noslēdzot maču ar pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Pēc mača hokejists nesniedza komentārus žurnālistiem, taču komandas treneris Otakars Vejvoda vērtēja Jāgra pienesumu komandai kā ekselentu.

51 gadus vecais Jārgs Kladno komandu pārstāv kopš 2017./2018.gada sezonas, kad pameta Nacionālo hokeja līgu (NHL). Pagājušajā sezonā čehu hokejists 26 mačos izcēlās ar pieciem vārtiem un deviņām rezultatīvām piespēlēm un palīdzēja komandai nosargāt vietu Čehijas spēcīgākajā līgā.

Tralmaks asistēja viesu trešajā vārtu guvumā, kad pēc viņa piespēles otrā perioda izskaņā rezultātu izlīdzināja Tadeašs Hejda.

Latvijas hokejists kopā uz ledus pavadīja 18 minūtes un sešas sekundes, no kurām nepilnas piecas minūtes spēlēja mazākumā, un atzīmējās statistikā ar vienu divu minūšu noraidījumu, vienu metienu pa vārtiem, vienu zaudētu iemetienu, noslēdzot maču ar pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Kladno klubs ar 24 punktiem 26 spēlēs turnīra tabulā ierindojas pirmspēdējā pozīcijā 14 komandu konkurencē.