Rīgā +18 °C
Trešdiena, 25. septembris
Rauls, Rodrigo

Ak Bars izšķirošajā mačā Dārziņu atstāj malā un zaudē

Latvijas hokeja izlases uzbrucējs Lauris Dārziņš netika iekļauts KHL kluba Kazaņas Ak Bars sastāvā Gagarina kausa izcīņas Austrumu konferences finālsērijas septītajam mačam, kurā klubs ceturtdien savā laukumā ar 1:2 piekāpās Čeļabinskas Traktor. Līdz ar to Kazaņai KHL sezona ir noslēgusies.

Vadībā kāda no komandām izvirzījās vien 32.minūtē, kad rezultātu atklāja Traktor kapteinis Vladimirs Antipovs. Sešas minūtes pirms pamatlaika beigām Janne Pesonens mājiniekiem panāca neizšķirtu un atlikušajā laikā šķita, ka jau piekto reizi šajā sērijā uzvarētājs noskaidrosies papildlaikā. Tomēr 29 sekundes pirms finālsirēnas Andrejs Kosticins pēc teicamas kombinācijas guva uzvaras vārtus - 2:1.

Līdz ar to Traktor triumfēja sērijā ar 4:3 un pirmo reizi iekļuva Gagarina kausa izcīņas finālā, kur tiksies ar pašreizējiem čempioniem Maskavas Dinamo ar Oļegu Znaroku un Hariju Vītoliņu uz komandtiltiņa. Pirmā spēle sērijā līdz četrām uzvarām norisināsies svētdien Maskavā.

Dārziņš piedalījās savas komandas pirmajās sešās Gagarina kausa spēlēs, bet tad izpelnījās galvenā trenera kritiku un astoņus mačus pēc kārtas vēroja no malas. Atgriezies sērijā pret Traktor ar gūtiem vārtiem, Lauris līdz pat izšķirošajam mačam piedalījās vēl trīs spēlēs. Kopumā viņam play-off deviņās spēlēs četri gūti vārti un koeficients +1. Paredzams, ka jau tuvākajā laikā uzbrucējs pievienosies Latvijas hokeja izlases treniņnometnei.

Futbolistes portrets. Luīze Lorence

Veiksmīgi savienot futbola spēlēšanu hobija līmenī ar divām darba vietām, studijām maģistrantūrā un jaunības izbaudīšanu nemaz nav neiespējami. To lieliski pierāda Luīze Lorence, viena no FK "...