Trešdiena, 25. septembris
Rauls, Rodrigo

Bruins un Daugaviņš ar pārliecinošu uzvaru sāk Stenlija kausa izcīņu

Latvijas uzbrucēja Kaspara Daugaviņa pārstāvētā Bostonas Bruins komanda trešdien ar pārliecinošu uzvaru savā laukumā pret Toronto Maple Leafs sākusi Stenlija kausa izcīņu - 4:1.

Vārtus pirmie jau mača 2.minutē guva viesi, taču Bruins jau līdz pirmās trešdaļas beigām pēc Veida Redena un Neitana Hortona precīzajiem metieniem bija nonākuši vadībā ar 2:1. Otrajās 20 minūtēs bostoniešu pārsvaru nostiprināja Davids Krejči un Džonijs Bojčuks, bet atlikušajā laikā rezultāts vairs nemainījās - 4:1. Krejči šajā spēlē kopumā nopelnīja 3 (1+2) punktus un pelnīti tika atzīts par mača spožāko zvaigzni.

Daugaviņš uz ledus pavadīja 9:52 minūtes, divreiz metot pa Maple Leafs vārtiem un nopelnot neitrālu lietderības koeficientu.

Tādējādi sērijā līdz četrām uzvarām rezultāts kļuvis 1:0 Bruins labā, arī nākamā spēle notiks Bostonā 4.maijā.

Ar pārliecinošu uzvaru Stenlija kausa izcīņu sākuši arī Austrumu konferences uzvarētāji Pitsburgas Penguins, kas ar 5:0 savā laukumā sagrāva Ņujorkas Islanders. Divi vārti Paskāla Dipuī kontā, bet pa divām piespēlēm iekrāja Jevgēņijs Malkins un Džeroms Iginla.

Tikmēr Vankūveras Canucks savā laukumā neprata sākt play-off ar uzvaru - lai gan vārtus vankūverieši guva pirmie, beigās zaudējums 1:3 cīņā pret Sanhosē Sharks