Smidzinošs lietus
Rīgā +16 °C
Piektdiena, 27. septembris
Ilgonis, Ādolfs

Dinamo aizsardzības likstas turpinās - savainojumā iedzīvojies kapteinis Galviņš

Rīgas Dinamo aizsargs Guntis Galviņš ceļgala savainojuma dēļ būs spiests izlaist piektdienas vakarā paredzēto spēli pret Ņižņekamskas Ņeftehimik, vēsta komandas interneta vietne dinamoriga.eu.

Sāpes ceļgalā G.Galviņam bija arī iepriekš, bet pēdējā spēlē Kazaņā pret Ak Bars trešajā periodā kādā no spēles epizodēm pretinieks neveiksmīgi uzkrita uz kājas, un Dinamo kapteinis šī iemesla dēļ nevarēja pabeigt spēli. Galviņš ceļgala sāpju dēļ nevarēja trenēties ne ceturtdien, ne piektdien, bet, iespējams, varēs spēlēt nākamajā mačā Ufā svētdien. Tas nozīmē, ka piektdien laukumā varētu doties 21 gadu vecais aizsargs Mārtiņš Porejs, kurš KHL mačā uz ledus vēl nav izgājis.

Kā zināms, savainoti šobrīd ir arī divi citi pamatsastāva aizsargi - Krišjānis Rēdlihs un Mets Karls. Kanādietis 4.novembra spēlē ar Minskas Dinamo lauza rokas mazo pirkstiņu, bet Rēdlihs 31.oktobrī mačā ar SKA salauza plaukstas kaulu. Galviņš, K.Rēdlihs un Karls ir trīs rezultatīvākie Dinamo aizsargi šosezon.

Piektdienas spēlē komandas kapteinis būs Mārtiņš Karsums, bet asistenti būs Aleksandrs Ņiživijs un Arvīds Reķis.

Galviņš līdz šim bija piedalījies visās 27 KHL regulārā čempionāta spēlēs,  kurās iekrājis 10 (3+7) rezultivitātes punktus, 20 soda minūtes, kā arī neitrālu lietderības koeficientu, uz ledus vidēji mačā pavadot teju 23 minūtes (22:48).