Svētdiena, 28. aprīlis
Terēze, Gundega

Ducks hokejisti sagādā čempionei Golden Knights pirmo sezonas zaudējumu pamatlaikā

Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta mačā svētdien Anaheimas Ducks savā laukumā ar 4:2 (0:1, 0:1, 4:0) apspēlēja pagājušās sezonas čempioni Vegasas Golden Knights, sagādājot pretiniekiem pirmo zaudējumu pamatlaikā šosezon.

Pēc diviem periodiem "Ducks" bija iedzinējos ar 0:2 - viesiem vārtus guva Ivans Barbašovs un Džeks Aikels -, tomēr trešajā periodā izdevās atspēlēties un izcīnīt sesto uzvaru pēc kārtas.

Trešā perioda otrajā minūtē Ādams Hendriks vairākumā panāca 1:2, 11.minūtē Sems Keriks līdzsvaroja rezultātu uz tablo, bet 17.minūtē Meisons Maktavišs vadībā izvirzīja jau "Ducks". Spēles 59.minūtē ar metienu tukšos vārtos 4:2 mājinieku labā panāca Keriks.

"Golden Knights" šis bija sezonas pirmais mačs, kurā neizdevās izcīnīt kaut punktu, kamēr "Ducks" pēc nesekmīgā sezonas ievada tika pie sestās uzvaras pēc kārtas.

Vegasas komanda Rietumu konferencē ar 13 mačos izcīnītiem 23 punktiem joprojām ir pirmā, kamēr "Ducks" ar 14 punktiem 11 spēlēs pakāpusies uz sesto vietu.

Citā svētdienas spēlē Čikāgas "Blackhawks" savā laukumā ar 2:4 (1:2, 0:0, 1:2) zaudēja Ņūdžersijas "Devils" vienībai.

Mājinieku rindās vārtus guva Teilors Hols un Raiens Donato, bet "Devils" sastāvā precīzi meta Dosons Mersers, Makss Mersers, Kertiss Lazārs un Maikls Maklauds.