Rīgā +18 °C
Trešdiena, 25. septembris
Rauls, Rodrigo

Liepājas metalurgs hokejisti ar smagu zaudējumu izstājas no Baltkrievijas čempionāta

Latvijas čempionvienība hokejā _Liepājas metalurgs _otrdien savā laukumā piedzīvoja smagu zaudējumu Baltkrievijas atklātā čempionāta (BAČ) ceturtdaļfināla trešajā spēlē, izstājoties no turnīra.

Liepājnieki ar rezultātu 2:7 (1:2, 1:3, 0:2) kapitulēja Soļigorskas Šahtjor komandai un sērijā cieta neveiksmi ar rezultātu 0-3.

Spēles trešajā minūtē Liepājas metalurga hokejists Edgars Brancis atklāja rezultātu, bet nākamos piecus vārtus guva viesi. Otrās trešdaļas beigās Ričards Birziņš, spēlējot vairākumā, vēl spēja samazināt Soļigorskas kluba pārsvaru līdz 2:5, bet ar to arī liepājnieku spēki bija galā un tika ciesta smaga neveiksme.

Kā ziņots, sērijas pirmajā mačā piektdien Liepājas kluba spēlētāji piedzīvoja "sauso" zaudējumu ar rezultātu 0:2, bet dienu vēlāk Liepājas metalurga komanda cieta neveiksmi pagarinājumā ar 4:5.

BAČ regulārajā čempionātā Liepājas metalurgs izcīnīja piekto vietu ar 78 punktiem 50 spēlēs, bet Šahtjor komanda tika pie 14 punktiem vairāk un finišēja pozīciju augstāk.