Sestdiena, 21. septembris
Matīss, Modris, Mariss

Liepājas hokejisti jau šovakar var kļūt par valsts čempioniem

Uzvaras attālumā no valsts čempionu titula esošā Liepāja šodien uzņem Ogres Kurbada komandu Latvijas hokeja virslīgas finālsērijas piektajā spēlē.

Cīņa Liepājas olimpiskā centra ledus hallē sāksies plkst.19.30 un tiešraidē to translēs Latvijas Televīzijas 7.kanāls. Uzvaras gadījumā liepājnieki tiks pie zelta medaļām.

Sērijā līdz vienas komandas četrām uzvarām Liepāja ir vadībā ar 3-1.

Finālsēriju ar uzvaru 5:3 viesos sāka Kurbads, bet nākamajos trīs mačos triumfēja liepājnieki. Otrajā spēlē Liepāja savā laukumā uzvarēja ar 3:2, bet pēc tam divās spēlēs Ogrē svinēja panākumus ar 4:2 un 6:4. Svētdien sērijas ceturtajā cīņā Liepāja pēc pirmā perioda atradās iedzinējos ar 1:3, taču otrajā trešdaļā pārņēma iniciatīvu, guva trīs vārtus un beigās svinēja uzvaru.

Liepājas komanda, kopš izjuka Liepājas metalurga vienība, pirmo reizi spēlē Latvijas čempionāta finālā, savukārt Kurbads izšķirošajās spēlēs piedalās trešo gadu pēc kārtas, taču pie zelta medaļām komandai tā arī nav izdevies tikt.

Jau ziņots, ka svētdien Latvijas čempionāta bronzas medaļas izcīnīja Mogo hokejisti, kuri sērijā līdz trīs uzvarām ar 3-1 pārspēja Prizmu. Pērn Mogo kļuva par valsts čempioniem.