Sestdiena, 21. septembris
Matīss, Modris, Mariss

Mogo Latvijas hokeja čempionātā sagādā pirmo zaudējumu Liepājai

Trešdien, 24.septembrī, HK Mogo Latvijas čempionāta spēlē savā laukumā ar 6:4 uzvarēja HK Liepāja hokejistus.Pēc precīziem Iļjas Žučkova un Paula Hodzko metieniem liepājnieki izvirzījās vadībā 2:0. Tomēr pēc Nikolaja Jerofejeva metiena vēl pirmajā trešadaļā un Alda Āboliņa precīzā raidījuma paša otrā perioda sākumā, HK_ Mogo _izlīdzināja rezultātu.

Kaut arī HK Liepāja pēc Valtera Freija vārtiem vēl reizi izvirzījās vadībā, laukuma saimnieki guva divus vārtus pēc kārtas (Aleksndrs Kerčs un Elviss Želubovskis) – 4:3 otrās trešadaļas beigās. Izšķirošajās 20.minūtēs liepājnieki guva vienus vārtus (Mārtiņš Gipters), uz ko Mogo hokejisti atbildēja ar Andreja Lavrenova un Ronalda Cinka precīziem metieniem, panākot svarīgu uzvaru 6:4.

Čempionāta kopvērtējuma pirmajā vietā ar četrās spēlēs izcīnītiem 11 punktiem ir Rīga/Prizma, bet ar deviņiem punktiem četros mačos seko Liepāja. Tikmēr septiņi punkti ir Kurbads rēķinā, bet punkts mazāk - Zemgalei/LLU un Mogo. Trīs punkti tikmēr ir Ogre/Sāga 97 komandai, savukārt septīto, pēdējo, vietu ieņem Jūrmalas HASC, kas cietusi neveiksmes visās piecās aizvadītajās cīņās.