Svētdiena, 22. septembris
Maigurs, Mārica, Māris

Sabres bez Girgensona uzvar vēlreiz

Bufalo Sabres komanda, kuras sastāvā savainojuma dēļ nespēlēja Zemgus Girgensons, pirmdien izbraukumā Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta mačā ar 2:1 (0:0, 2:0, 0:1) uzveica Arizonas Coyotes, gūstot otro uzvaru pēc kārtas.

Mačs pret Coyotes bija otrais pēc kārtas, ko Girgensons izlaida savainojuma dēļ.

Bufalo labā vārtus pret Coyotes guva šogad ar otro numuru draftētais debitants Džeks Aikels un arī Džeimijs Makgins. Abus vārtus Sabres guva mača otrajā periodā, spēlējot skaitliskajā vairākumā.

Sabres šajā duelī piecas reizes spēlēja mazākumā, taču arī paši pretiniekiem neļāva izmantot skaitlisko pārsvaru. Zīmīgi, ka Sabres pēdējos piecos mačos skaitliskajā mazākumā vārtus nosargājusi 13 no 14 reizēm.

Kā zināms, Girgensons traumu guva pagājušajā piektdienā, kad Sabres komanda ar 1:4 savā laukumā zaudēja Bostonas Bruins. Girgensons spēli pameta jau pirmās trešdaļas vidū, kad vidējā zonā bija sadūries ar pretinieku aizsargu Kevanu Milleru. Girgensonam tika konstatēts ķermeņa augšdaļas savainojums. Tika vēstīts, ka latvietim jāizlaiž nākamās trīs spēles.

Sabres ar 42 punktiem 46 mačos ieņem septīto vietu Atlantijas divīzijā, bet Austrumu konferencē tā atrodas 14.vietā starp 16 komandām.

Nākamo maču Sabres aizvadīs trešdien izbraukumā pret Kolorādo Avalanche, un paredzams, ka arī šajā mačā Girgensons laukumā nedosies. Piektdien komanda savā laukumā uzņems Detroitas Red Wings.

Šosezon Girgensons aizvadītās 40 spēlēs izcēlies ar trim gūtiem vārtiem un piecām rezultatīvām piespēlēm.