Rīgā +19 °C
Trešdiena, 25. septembris
Rauls, Rodrigo

Senators bez Daugaviņa bullīšos uzveic Devils

Otro panākumu pēc kārtas NHL regulārajā turnīrā pirmdien izcīnīja Kaspara Daugaviņa pārstāvētāis klubs Otavas Senators, kas bez latviešu uzbrucēja sastāvā ar 3:2 savā laukumā pēcspēles metienos pārspēja Ņūdžersijas Devils.

Mājinieki vadībā izvirzījās jau mača 3.minūtē pēc aizsarga Krisa Filipsa gūtajiem vārtiem, savukārt otrā perioda izskaņā abas komandas apmainījās ar gūtajiem vārtiem - Andrejs Loktionovs panāca neizšķirtu, bet Kolins Grīnings vēlreiz vadībā izvirzīja Senators. Trešā perioda sākumā Mareks Zidlickis vēlreiz vienādoja skaitļus uz tablo, bet pēcspēles metienos uzvaru senatoriem nodrošināja jaunais zviedru uzbrucējs Mika Zibanejads.

Otava pa pretinieku vārtiem spēja izdarīt vien 14 metienus, kamēr Devils atbildēja ar 34. Daugaviņš, kurš šoreiz palika rezervē, sezonā aizvadījis 19 mačus (1+2, lietderības koeficients -7).

Austrumu konferences kopvērtējumā Senators ar 42 punktiem 33 spēlēs ieņem 5.vietu, konferences devīto komandu apsteidzot jau par 10 punktiem. Līdz saīsinātās regulārās sezonas beigām otaviešiem atlikušas vēl 15 spēles.