Otrdiena, 1. oktobris
Lāsma, Zanda, Zandis

Ak Bars uzvar papildlaikā un iekļūst Gagarina kausa izcīņas pusfinālā

Kazaņas Ak Bars hokejisti pirmdien kā pēdējie iekļuva Kontinentālās Hokeja līgas (KHL) Gagarina kausa izcīņas pusfinālā. Ceturtdaļfināla sērijas izšķirošajā spēlē Ak Bars hokejisti uzveica Omskas Avangard pagarinājumā ar 3:2.

Ak Bars paglābās no zaudējuma tikai 15 sekundes pirms spēles pamatlaika beigām, kad precīzs metiens padevās Iļjam Ņikuļinam, tādējādi sekmīgi izmantojot situāciju, kad nomainīja vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju. Uzvaras vārtus pagarinājuma trešajā minūtē guva Oļegs Petrovs.

Visā sērijā Ak Bars uzvarēja ar 3-2.

Pusfinālā Ak Bars tiksies ar Maskavas Dinamo, bet otrajā pārī spēkosies Jaroslavļas Lokomotiv un Magņitogorskas Metallurg.