Pirmdiena, 23. septembris
Vanda, Veneranda, Venija

Arī Capitals un Lightning panākuma attālumā no Stenlija kausa pusfināla

Tampabejas Lightning un Vašingtonas Capitals komandas trešdien nonāca vairs tikai vienas uzvaras attālumā no Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas pusfināla.Austrumu konferences pusfināla trešajā mačā Lightning savā laukumā ar 2:1 (1:0, 0:0, 1:1) pārspēja Monreālas Canadiens, sērijā līdz četrām uzvarām panākot jau 3-0.

Mača rezultātu 13.minūtē atklāja Lightning hokejists Alekss Kilorns, taču nepilnas desmit minūtes līdz pamatlaika beigām Brendans Galahers panāca izlīdzinājumu. Canadiens komandai tā arī neizdevās gūt pirmo uzvaru šajā sērijā, jo nepilnas divas sekundes pirms pamatlaika beigām pretuzbrukumā vārtus guva Tailers Džonsons, kas mājiniekiem no Tampabejas ļāva tikt pie uzvaras.Tieši Džonsons tika nosaukts par spēles pirmo zvaigzni, bet otrās zvaigznes gods tika Lightning vārtsargam Benam Bišopam, kam 30 atvairīti metieni no 31.Kā zināms, treniņus ar Lightning komandu šobrīd aizvada arī latviešu vārtsargs Kristers Gudļevskis, bet Tampabejas klubam iespēja sasniegt konferences finālu būs jau ceturtdien, savā laukumā aizvadot sērijas ceturto spēli.Otrā Austrumu konferences pusfināla duelī pie trešās uzvaras tika arī Capitals kas savā laukumā ar 2:1 (0:0, 1:1, 1:0) pieveica Ņujorkas Rangers, sērijā panākot 2-1.Par šīs cīņas galveno varoni kļuva talantīgais Capitals austriešu uzbrucējs Andrē Burakovskis, kurš guva abus Vašingtonas vienības vārtus, nodrošinot komandai uzvaru.Šīs sērijas nākamais mačs notiks piektdien Rangers laukumā.