Sestdiena, 21. septembris
Matīss, Modris, Mariss

Avangard uzvar Amur, Masaļska Jugra pazaudē četru ripu pārsvaru, Znaroks jau otrajā kārtā

Soļa attālumā no KHL play-off 2.kārtas svētdien nonāca Georgija Pujaca pārstāvētā Omskas Avangard komanda, kas izbraukumā ar 4:2 pārspēja Habarovskas Amur. Tikmēr spēles 50.minūtē vārtos tika Edgars Masaļskis, kurš ielaida vienu ripu un Jugra ar 6:7 zaudēja Čeļabinskas Traktor klubam. Mača gaitā Hantimansijska bija vadībā ar 6:2. Tikmēr par pirmo komandu, kas iekļuvusi 2.kārtā, svētdien kļuva Maskavas Dinamo. Oļega Znaroka trenētie maskavieši ar 3:1 izbraukumā uzveica Minskas Dinamo, sērijā triumfējot ar 4:0.

Pirmajā periodā vārti gūti netika, bet otrā sākumā divas ripas Alekseja Murigina vārtos sameta Avangard. Tiesa, perioda otrajā pusē Amur spēja atspēlēties un pēc 40 minūtēm tablo vēstīja 2:2. Aleksandrs Ņesterovs atkal izvirzīja vadībā viesus mača 44.minūtē, bet ceturto ripu jau tukšos Amur vārtos raidīja Romans Červenka 19 sekundes pirms finālsirēnas.

Georgijs Pujacs šoreiz spēlēja vien 10:44 minūtes un 3.periodā laukumā nedevās. Aizsarga kontā viens metiens pa vārtiem un divas soda minūtes. Sērijā Avangard izvirzījās vadībā ar 3:0, bet sērijas ceturtais mačs notiks jau pirmdien turpat Amur laukumā.

Īsta hokeja drāma risinājās Hantimansijskā, kur mājiniekiem nepietika pat ar četru ripu pārsvaru, lai pārspētu Čeļabinskas Traktor. Pēc pirmā perioda tablo vēstīja 4:2 Jugra labā, nepilnas minūtes laikā 2.periodā vēl divas ripas un jau 6:2. Jāpiebilst, ka Traktor pamatvārtsargs Maikls Gārnets deva vietu vārtos Iļjam Proskurjakovam jau pēc trešās zaudētās ripas. Trešā perioda pirmajās minūtēs viesi divus vārtus atguva, Jugra treneris sauca savējos uz apspriedi. Tomēr rezultātu tas nedeva – sajutuši uzvaras garšu, Traktor guva vēl divus ātrus vārtus – 6:6. Mihailu Birjukovu nomainīja Edgars Masaļskis, bet arī viņam neizdevās savus vārtus atstāt neskartus. Spēles 58.minūtē Maksims Jakuceņa guva uzvaras vārtus – 7:6. Tādējādi sērijā ar 2:1 vadībā izvirzījās Traktor.