Rīgā +17 °C
Piektdiena, 27. septembris
Ilgonis, Ādolfs

Bārtulis vēl laukumā nedodas, Flyers vēlreiz zaudē Penguins

Nešvilas Predators klubs kā pirmie piektdien iekļuva Nacionālās hokeja līgas (NHL) play-off 2.kārtā. Sērijas piektajā spēlē plēsoņas ar 2:1 uzvarēja Detroitas Red Wings, visā sērijā triumfējot ar 4:1. Tikmēr otro uzvaru pēc kārtas pret Filadelfijas Flyers izcīnīja Pitsburgas Penguins, neļaujot Oskara Bārtuļa pārstāvētajam Filadelfijas klubam noslēgt sēriju savā labā.

Predators savā laukumā vadībā izvirzīja Aleksandrs Radulovs pirmā perioda izskaņā. Detroita atspēlējās mača vidū pēc Jirži Hudlera precīzā raidījuma, bet uzvaras vārtus jau 3.perioda 13.sekundē guva Deivids Legvands – 2:1. Predators kā pirmie sasnieguši 2.kārtu un gaidīs savus pretiniekus.

Filadelfijas Flyers izbraukumā ar 2:3 atzina Pitsburgas Penguins pārākumu. Pirmais periods noslēdzās ar rezultātu 2:1 Flyers labā, bet līdz 2.perioda vidum Džordans Stāls un Tailers Kenedijs panāca izšķirošo 3:2. Oskars Bārtulis, kuru ceturtdien pēc ierašanās Latvijā izsauca uz NHL, laukumā vēl nedevās. Sērijā Pitsburga no 0:3 pietuvojusies līdz 2:3, nākamā spēle Flyers laukumā.