Rīgā +23 °C
Pirmdiena, 29. aprīlis
Raimonds, Laine, Vilnis

Batņam divi gūti vārti Jukurit uzvarā Somijas čempionāta spēlē; Tumānova JYP zaudējums

Latvijas centra uzbrucējs Oskars Batņa trešdien guva divus pirmos vārtus spēlē Mikeli Jukurit komandas uzvarā savā laukumā Somijas hokeja čempionāta mačā, bet aizsarga Mika Tumānova pārstāvētā Jiveskiles JYP cieta zaudējumu savā laukumā.

"Jukurit" mājās ar 4:1  (2:0, 1:0, 1:1) pārspēja Kouvolas "KooKoo".

Batņa guva vārtus 11. un 18.minūtē, otrajiem vārtiem vēlāk izrādoties uzvaras vārtiem.

Uzbrucējs 14 minūtēs un 44 sekundēs laukumā trīsreiz meta pa vārtiem un spēli beidza ar +/- rādītāju +1.

JYP bez latviešu aizsarga sastāvā savā laukumā pagarinājumā ar 2:3 (1:1, 0:1, 1:0, 0:1) zaudēja Turku TPS.

Uzvaras vārtus Petrus Palmu guva papildlaika 88.sekundē.

"Jukurit" iepriekšējā sezonā izcīnīja 11.vietu 15 komandu vidū, bet JYP - 13.vietu, izslēgšanas cīņām nekvalificējoties.