Smidzinošs lietus
Sestdiena, 27. aprīlis
Tāle, Raimonda, Raina, Klementīne

Bļugera debijā Canucks tiek pie uzvaras pār Canadiens

Latvijas uzbrucējs Teodors Bļugers svētdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) mačā debitēja Vankūveras Canucks, kas izcīnīja sesto uzvaru pēdējās septiņās spēlēs.

"Canucks" izbraukumā ar rezultātu 5:2 (0:0, 3:0, 2:2) pārspēja Monreālas "Canadiens".

Bļugers, aizvadot savu pirmo maču šosezon, uz ledus pavadīja 14 minūtes, uzvarēja divos no pieciem iemetieniem un noslēdza maču ar neitrālu lietderības koeficientu.

Otrajā periodā "Canucks" labā vārtus guva Konors Gārlends, Iļja Mihejevs un Dakota Džošua. Trešās trešdaļas ievadā "Canadiens" vairākumu realizēja Maiks Matesons, taču pusotru minūti līdz pamatlaika beigām Broks Besers raidīja ripu tukšos mājinieku vārtos, atgūstot trīs vārtu pārsvaru.

Mača pēdējā minūtē "Canadiens" labā vārtus vēl guva Ārbers Džekajs un samazināja laukuma saimnieku deficītu līdz diviem precīziem metieniem, bet Filips di Džuzepe 18 sekundes līdz spēles beigām panāca 5:2, raidot ripu tukšos mājinieku vārtos.

"Canucks" vārtus sargāja Keisijs Desmits, kurš tika galā ar 30 metieniem, kamēr otrā laukuma galā Džeiks Alens atvairīja 32 metienus.

Bļugeram nācās izlaist sezonas ievadu pēc tam, kad viņš, bloķējot metienu, guva savainojumu 6.oktobra pārbaudes spēlē, kurā "Canucks" mājās ar 3:1 apspēlēja Kalgari "Flames", Latvijas uzbrucējam gūstot uzvaras vārtus. Divas dienas vēlāk Bļugers drīz pēc treniņa sākuma to pameta.

Vankūveras komanda ar 23 punktiem 15 mačos Rietumu konferencē atrodas otrajā pozīcijā un nākamo spēli aizvadīs trešdien, savā laukumā tiekoties ar Ņujorkas "Islanders".