Rīgā +17 °C
Otrdiena, 24. septembris
Agris, Agrita

Dārziņam 1+1 uzvarā pār Galviņa pārstāvēto Jugra

Latviešu uzbrucējs Lauris Dārziņš pirmdien izcēlās ar vārtiem un rezultatīvu piespēli Kontinentālās hokeja līgas (KHL) kluba Čeļabinskas "Traktor" pārbaudes spēlē.

Magņitogorskā notiekošā Ivana Romazana piemiņas turnīra pirmajā spēlē "Traktor" ar 5:2 (1:0, 2:2, 2:0) uzvarēja Hantimansijskas "Jugra" vienību, kuru pārstāv latviešu aizsargs Guntis Galviņš.

Dārziņš maču aizvadīja savas komandas otrajā maiņā. Vispirms viņš otrās trešdaļas ievadā ar rezultatīvu piespēli palīdzēja čeham Janam Bulisam panākt 2:1 "Traktor" labā, bet 34 sekundes pirms cīņas beigām pats panāca rezultātu 4:2 ar metienu tukšos vārtos.

Jāizceļ, ka Dārziņa maiņas partneris Buliss cīņu noslēdza ar diviem gūtiem vārtiem.

Dārziņš uz ledus pavadīja gandrīz 13 minūtes, bet Galviņš 11 ar pusi nospēlētajās minūtēs izcēlās ar trim metieniem pa vārtiem.

Turnīra turpinājumā otrdien "Traktor" tiksies ar Kazahstānas klubu Astanas "Baris", bet trešdien gaidāms mačs pret sacensību mājiniekiem Magņitogorskas "Metallurg". "Jugra" otrdien un trešdien sagaida mači attiecīgi ar "Metallurg" un "Baris".

Dārziņš pagājušās sezonas Gagarina kausa finālisti "Traktor" pārstāv kopš jūnija, kad tika aizmainīts no Kazaņas vienības "Ak Bars".

Savukārt Galviņš pēc piecām Rīgas "Dinamo" komandā pavadītajām sezonā "Jurga" vienībā maijā nokļuva pēc maiņas darījuma. Hokejists pēc pagājušās sezonas beigām pats izteica vēlmi spēlēt kādā citā KHL komandā.