Sestdiena, 28. septembris
Sergejs, Svetlana, Lana

Detroita uzvar 20.spēli savā laukumā pēc kārtas;pirmos vārtus NHL gūst Teda Nolana dēls

Svētdien Nacionālajā hokeja līgā (NHL)  pie 20.uzvaras pēc kārtas savā laukumā tika līgas līderi Detroitas Red Wings, tādējādi atkārtojot Bostonas Bruins (1929./1930.gada sezona) un Filadelfijas Flyers (1975./1976.) savulaik sasniegto. Interesanti, ka rekordu sarkanie spārni atkārtoja tieši mačā pret Flyers (4:3). Savukārt jau otrajā karjeras NHL spēlē ar vārtu guvumu izcēlās Latvijas izlases trenera Teda Nolana dēls Džordans, palīdzot Losandželosas Kings ar 4:2 pārspēt Dalasas Stars.

Filadelfija pēc Breidena Šenna diviem vārtiem pirmā perioda beigās un otrā sākumā bija ieguvuši vadību 2:1, taču laukuma saimnieki atspēlējās. Pēc diviem periodiem tablo vēstīja 3:3, bet izšķirošos vārtus jau 3.trešdaļas 52.sekundē guva Juhans Francens.

Detroita savā Joe Luis Arena nav zaudējuši 102 dienas jeb vairāk kā trīs mēnešus. Ja izdosies uzvarēt nākamajā spēlē pret Dalasas Stars, rekords jau piederēs Red Wings.

Džordans Nolans, aizvadot tikai otro spēli Kings kreklā, 3.perioda vidū guva uzvaras vārtus mačā ar Dalasas Stars (4:2) un tika atzīts par mača 3.zvaigzni. Viņa NHL debija notika dienu iepriekš spēlē ar Ņujorkas Islanders (1:2 papildlaikā).

Citā mačā ar trim gūtiem vārtiem izcēlās Anaheimas Ducks uzbrucējs Korijs Perijs, palīdzot savam klubam ar 5:3 pārspēt Kolumbusas Blue Jackets