Otrdiena, 1. oktobris
Lāsma, Zanda, Zandis

Dinamo hokejisti uzvar Znaroka trenēto HK MVD

Rīgas Dinamo hokejisti Kontinentālās hokeja līgas izbraukuma spēlē Balašihā ar 4:2 (2:2, 2:0, 0:0) uzvarēja Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa trenēto HK MVD komandu. Vārtus rīdzinieku labā guva Mārtiņš Cipulis, Georgijs Pujacs Marsels Hosa un Mets Elisons.Spēle viesiem sākās ļoti veiksmīgi. Jau 68.sekundē pēc Pujaca piespēles Cipulis atklāja rezultātu, bet piecas minūtes vēlāk Cipulis “revanšējās” partnerim – 2:0.

Tomēr, tuvojoties trešdaļas vidum, mājinieki Dinamo ofensīvu apslāpēja un 10.minūtē vienus vārtus atguva. Vēl brīdi vēlāk ripa otro reizi atradās Sergeja Naumova vārtos, un galvenais tiesnesis pēc ilgstošas videoieraksta noskatīšanās vārtu guvumu atzina – 2:2. Pirmās trešdaļas otrā puse jau pagāja ar ievērojamu MVD hokejistu pārsvaru.Mājinieki bija aktīvāki uzbrukumā arī otrā perioda sākumā, taču izpelnījās noraidījumu, un skaitlisko vairākumu realizēja Hosa. Trešdaļas vidū dinamieši divreiz pēc kārtas nonāca skaitliskajā mazākumā, taču spēja savus vārtus nosargāt. Izturējuši aizsardzībā, viesi dažas minūtes vēlāk atjaunoja divu vārtu pārsvaru – precīzs bija Elisons.Trešajā trešdaļā vairāk uzbruka HK MVD hokejisti, taču rezultāts vairs nemainījās.Arī abu klubu pirmajā savstarpējā spēlē septembrī Dinamo svinēja uzvaru 2:1.Abas komandas turpina cīņu par iekļūšanu KHL izslēgšanas turnīrā. Dinamo turnīra tabulā ieņem 11.vietu, bet HK MVD – 18.vietu. Līdz pamatturnīra beigām rīdziniekiem atlikušas septiņas spēles. Nākamo viņi aizvadīs sestdien izbraukumā pret Mitišču Atlant.Izslēgšanas turnīram kvalificēsies 16 labākie klubi. Tajā vietu jau garantējuši Ufas Salavat Julajev, Kazaņas Ak Bars, Jaroslavļas Lokomotiv, Maskavas CSKA, Mitišču Atlant un Magņitogorskas Metallurg hokejisti.

zxcv

Šuplers slavē Naumovu un Dinamo spēli mazākumā

KHL čempionāts

HK MVD – Rīgas Dinamo 2:4 (2:2, 0:2, 0:0)

Vārti: 1:08 Cipulis (Pujacs) – 0:1, 6:03 Pujacs (Cipulis) – 0:2, 9:02 Zainuļins (Pollaks) – 1:2, 13:08 Krovopuskovs (Gorbunovs) – 2:2, 26:53 Hosa (Vestkots, vair.) – 2:3, 35:21 Elisons (Ankipāns, Hosa) – 2:4