Rīgā +5 °C
Pirmdiena, 30. septembris
Menarda, Elma, Elna

Flyers otrreiz atstāj “sausā” Canadiens hokejistus, Blackhawks atkārto rekordu

Filadelfijas Flyers kluba hokejisti Stenlija kausa izcīņas pusfinālā pret Monreālas Canadiens izcīnījuši otro “sauso” uzvaru pēc kārtas – 3:0.Maikls Leitons Flyers vārtos atvairīja visus 30 metienus un kļuva par otro Filadelfijas kluba vārtsargu aiz Bernija Parēna (1975.), kas divās play off spēlēs pēc kārtas nav ielaidis nevienus vārtus.

Leitons ir “sausā” jau nepilnas 166 minūtes.Pa vieniem vārtiem katrā trešdaļā guva Denijs Briērs, Simons Ganjē un Ville Leino. Jau ziņots, ka pirmajā mačā Flyers svinēja uzvaru 6:0.Oskars Bārtulis joprojām ir Flyers rezervē.Pie otrās uzvaras otrajā pusfināla sērijā tika Čikāgas Blackhawks hokejisti, kuri divu NHL Rietumu zonas spēcīgāko klubu duelī viesos ar 4:2 pārspēja Sanhosē Sharks vienību (sērijā 2:0).Blackhawks ir septītā komanda Stenlija kausa izcīņas vēsturē, kas uzvarējusi septiņās izbraukuma spēlēs pēc kārtas. Līdz šim tas bija pa spēkam tikai Kolorādo Avalanche (1999.), Ņūdžersijas Devils (1995.) un Ņujorkas Islanders (1980.un 1982.).Divas nākamās spēles paredzētas Čikāgā.