Svētdiena, 22. septembris
Maigurs, Mārica, Māris

Neveiksmi Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta mačā otrdien piedzīvoja latviešu uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo Sabres komanda, kas ar rezultātu 2:4 (0:1, 2:2, 0:1) savā laukumā piekāpās Ņujorkas Rangers spēlētājiem.

Rangers guva pirmos trīs vārtus, bet Sabres otrās trešdaļas otrajā pusē samazināja deficītu līdz minimumam, kad ar precīziem metieniem izcēlās Sems Reinhārts un Jūhans Lāšons. Trešajā trešdaļā mājinieki centās atspēlēties, bet Somijas vārtsargs Anti Rānta atvairīja visus 19 metienus un dueļa beigās Rangers atjaunoja divu vārtu pārsvaru.

Zīmīgi, ka Rangers komanda divās spēlēs pēc kārtas nav zaudējusi jau kopš decembra. Savukārt Sabres komanda pārtrauca četru spēļu sēriju, kuru laikā allaž bija guvusi vismaz punktu. Rangers nav zaudējusi Sabres kopš 2013.gada marta jeb trīs gadus.

Girgensons šajā mačā nospēlēja 12 minūtes un 54 sekundes, izceļoties ar vienu spēka paņēmienu, vienu bloķētu pretinieku metienu un negatīvu lietderības koeficientu -1.

Latvietis šosezon 57 spēlēs guvis piecus vārtus un veicis deviņas rezultatīvas piespēles.

Vārtus NHL latviešu uzbrucējs nav guvis kopš 25.janvāra jeb 16 spēlēs pēc kārtas, bet rezultatīvu piespēli pēdējo reizi nopelnīja pirms sešiem mačiem.

Sabres komanda ar 68 spēlēs izcīnītu 63 punktiem ieņem septīto vietu Atlantijas okeāna divīzijas kopvērtējumā, bet Austrumu konferencē atrodas 15.pozīcijā, apsteidzot tikai Toronto Maple Leafs.

Tikmēr Rangers ar 84 punktiem 67 cīņās ir konferences vicelīdere.

Nākamo maču Sabres aizvadīs ceturtdien, viesojoties pie Monreālas Canadiens hokejistiem.