Trešdiena, 2. oktobris
Skaidris, Ilma

Rīgas Dinamo hokejisti Kontinentālās hokeja līgas kārtējā spēlē uzvarēja Minskas Dinamo komandu 8:5. Trīs vārtus rīdzinieku labā guva Mets Elisons, divus - Marks Hartigans, pa vieniem Marsels Hosa, Miķelis Rēdlihs un Atvars Tribuncovs.Pirmā KHL spēlē inbox.lv hallē Piņķos mājiniekiem sākās ļoti veiksmīgi.

Jau 35.sekundē vārtus guva Mets Elisons. 7.minūtē individuālu gājienu ar ļoti precīzu metienu pabeidza Marsels Hosa – viņam tie bija jau desmitie vārti turnīrā. Bet 9.minūtē rezultāts jau bija 3:0. Rupji kļūdījās Minskas kluba vārtsargs Čiodo, un ripa pēc vairākiem rikošetiem atrada ceļu uz vārtiem. Vārtu guvums tika “pierakstīts” Elisonam, bet Čiodo atdeva vietu slovāku vārtsargam Kosturam. Tomēr jau četras minūtes vēlāk kapitulēja arī viņš – izslidojis no aizvārtes, caurumu Kostura cietoksni atrada Miķelis Rēdlihs.Rīdzinieki pārlieku nomierinājās, trešdaļas beigās Minskas Dinamo hokejisti arvien uzņēmīgāk uzbruka Sergeja Naumova sargātajiem vārtiem, un Strahovs vienus vārtus atguva.Otrā trešdaļa sākās līdzīgā cīņā, ko pārtrauca apšaubāms Armanda Bērziņa noraidījums līdz spēles beigām. Piecu minūšu noraidījumu minskieši izmantoja, samazinot starpību līdz 4:2. Taču tas ne tuvu nebija lūzums. Vēl spēlējot mazākumā, Rīgas Dinamo hokejisti pamanījās gūt divus vārtus, bet vēl brīdi vēlāk Mets Elisons noformēja hettriku. Līdz pārtraukumam minskieši vienus vārtus atguva.Trešajā trešdaļā Rīgas Dinamo uzvara tika nosargāta pārliecinoši.Pēc šīs spēles KHL kopējā turnīra tabulā rīdzinieki ieņem 6.vietu (25 punkti 13 spēlēs), bet minskieši – priekšpēdējā 23.vietā (11 punkti 14 spēlēs).Kontinentālā hokeja līgaRīgas Dinamo – Minskas Dinamo 8:5 (4:1, 3:2, 1:2)Vārti: 0:34 Elisons (Novāks) – 1:0, 6:59 Hosa (Novāks) – 2:0, 8:38 Elisons (Vestkots, Dārziņš) – 3:0, 11:56 M.Rēdlihs – 4:0, 18:26 Strahovs (Andruščenko) – 4:1, 28:18 Rjazancevs (Dudiks, vair.) – 4:2, 29:31 Tribuncovs (Širokovs, Cipulis, maz.) – 5:2, 30:16 Hartigans (maz.) – 6:2, 31:30 Elisons (Hosa) – 7:2, 35:24 Ulanovs (Kukuškins) – 7:3, 42:25 Hartigans (Petrovickis) – 8:3, 44:00 Mihaļovs (Čupriss) – 8:4, 46:14 Čupriss (Nolans) – 8:5.