Pirmdiena, 30. septembris
Menarda, Elma, Elna

Rīgas Dinamo hokejisti ar uzvaru sākuši Kazahstānas galvaspilsētā Astanā notiekošo Kontinentālās hokeja līgas pirmssezonas pārbaudes turnīru Prezidenta kausa izcīņu. Otrdien pirmajā spēlē rīdzinieki papildlaikā ar 3:2 pārspēja Minskas Dinamo vienību.Spēli Rīgas dinamieši uzsāka ļoti aktīvi, liekot jau pirmajās 125 sekundēs pretiniekiem divreiz pārkāpt noteikumus.

Vairākas reizes pretiniekus glāba vārtsargs Mezins, līdz Markam Hartiganam izdevās viņa atsisto ripu dabūt vārtos – 1:0.Turpinājumā minskieši izlīdzināja spēli – vienreiz trāpīja pa vārtu pārliktni, vēl vairākus bīstamus metienus atvairīja vārtsargs Kriss Holts. Pārsvaru pirmās trešdaļas izskaņā minskiešiem izdevās realizēt otrā perioda sākumā. Gandrīz četras minūtes pēc kārtas spēlējot skaitliskajā mazākumā, rīdziniekiem izdevās savus vārtus nosargāt, taču tad Aleksandrs Kulakovs ar plaukstas metienu raidīja ripu Holta vārtos – 1:1.Jau četras minūtes vēlāk Rīgas Dinamo atguva vadību – ātro uzbrukumu ar precīzu raidījumu pabeidza Lauris Dārziņš. Perioda otrā puse aizritēja ar rīdzinieku pārsvaru, tomēr palielināt pārsvaru neizdevās. Vēl vairāk – 12 sekundes līdz pārtraukumam Rīgas hokejisti kļūdījās savā aizsardzības zonā, un minskieši panāca izlīdzinājumu 2:2.

Trešās trešdaļas sākumā Rīgas dinamiešiem bija laba iespēja trešo reizi izvirzīties vadībā, taču ripa pēc Reķa metiena trāpīja pa vārtu stabu. Tuvojoties perioda vidum, iniciatīvu atkal pārņēma Baltkrievijas kluba hokejisti, tomēr ne vienai, ne otrai komandai līdz pamatlaika beigām gūt trešos vārtus neizdevās.

Pagarinājumā pēc lieliskām M.Rēdliha un Surovija piespēlēm uzvaras vārtus guva Arvīds Reķis – 3:2. Par labāko spēlētāju Rīgas Dinamo sastāvā atzina Miķeli Rēdlihu.

No 28 Dinamo hokejistiem, kuri devās uz Astanu, šoreiz malā palika vārtsargi Mikaels Tellkvists un Edgars Lūsiņš, aizsargi Jānis Andersons un Mārtiņš Jakovļevs, kā arī uzbrucēji Gints Meija, Broks Troters un Vitālijs Karamnovs.

Trešdien rīdzinieku pretinieki būs Astanas Baris hokejisti, piektdien – Mitišču Atlant. 14.augustā paredzētas Prezidenta kausa izcīņas finālspēles.

Prezidenta kausa izcīņa hokejā

Rīgas Dinamo – Minskas Dinamo 3:2 (1:0, 1:2, 0:0, 1:0)

Vārti: 3:22 Hartigans (Ozoliņš, Surovijs, vair.) – 1:0, 24:32 Kulakovs (Plets) – 1:1, 28:30 Dārziņš (Sprukts, M.Rēdlihs) – 2:1, 39:48 Spiridonovs (Podhradskis, Galačovs) – 2:2, 63:58 Reķis (M.Rēdlihs, Surovijs) – 3:2
Soda min.: 12:18

Dinamo: Holts, Reķis – Kr.Rēdlihs, M.Rēdlihs – Sprukts – Dārziņš, Ozoliņš – Cibuļskis, Surovijs – Hartigans – Ņiživijs, Laviņš – Galviņš, Ankipāns –A.Džeriņš– Karsums, J.Rēdlihs – Sotnieks, Podziņš – Štāls – Bukarts