Svētdiena, 29. septembris
Mihails, Miķelis, Mikus, Miks

Rīgas Dinamo hokejisti Kontinentālās hokeja līgas kārtējā spēlē ceturtdien Jaroslavļā ar 1:3 piekāpās KHL Rietumu zonas līderiem vietējai Lokomotiv vienībai un turnīra tabulā noslīdēja uz astoto vietu. Triju izbraukuma spēļu sēriju rīdzinieki pabeigs sestdien pret Mitišču Atlant hokejistiem.Salīdzinājumā ar iepriekšējo spēli (2:5 pret Ņižņijnovgorodas Torpedo) rīdzinieku sastāvā bija notikušas vairākas izmaiņas.

Uzbrukumā kopā ar Karsumu un Ankipānu atkal spēlēja Sprukts, bet viņa vietu trešajā trijniekā ieņēma Troters. Savukārt ceturtajā maiņā bija pieteikts Podziņš (malā šoreiz palika Džeriņš). Aizsardzības līniju papildināja Kr.Rēdlihs, kurš spēlēja vienā pārī ar Reķi.

Spēle sākās ar vētrainiem Lokomotiv hokejistu uzbrukumiem, taču vairums viņu metienu lidoja garām Holta sargātajiem vārtiem. Arī trīs raidījumi praktiski tukšos vārtos. Viesi, trīs reizes izturējuši skaitliskā mazākumā, atbildēja ar retiem pretuzbrukumiem, kas mājinieku vārtsargam Vjuhinam lielas problēmas neradīja.

Pirmā perioda izskaņā pretēji cīņas gaitai Dinamo izvirzījās vadībā. Spēlējot skaitliskā vairākumā, skaistu kombināciju iesāka Troters, turpināja M.Rēdlihs un vārtu priekšā pabeidza Lauris Dārziņš – 1:0. Diemžēl pārsvaru ilgi noturēt neizdevās – sekundi pirms trešdaļas beigām laukuma saimnieki rezultātu izlīdzināja. Pēc piespēles burzmā ripa ieslīdēja Holta vārtos.

Otrās trešdaļas sākumā rīdziniekiem vairākumā izdevās otro reizi dabūt ripu Lokomotiv vārtos, tomēr galvenais tiesnesis pamatoti fiksēja, ka Surovijs to paveicis ar slidu. Jaroslavļas komandas pārsvars vairs ne tuvu nebija tik ievērojams, kā līdz pirmajam pārtraukumam. Dinamo hokejisti pat nedaudz vairāk kontrolēja ripu un bija tuvāk otro vārtu guvumam.

Trešā perioda sākumā mājinieki aktivizējās, taču rīdzinieki nepalika parādā, un jau dažu pirmo minūšu laikā sāncenši apmainījās vairākiem bīstamiem momentiem. Tomēr tuvojoties trešdaļas vidum Lokomotiv pārsvars kļuva arvien izteiktāks.

Rezultāts mainījās 48.minūtē, kad pēc tāla Aleksandra Gusjkova metiena ripa ielidoja Dinamo vārtos. Uz rīdzinieku prasību noskatīties epizodes videoierakstu tiesneši nereaģēja. Bet dažas minūtes vēlāk Lokomotiv vēlreiz realizēja skaitlisko vairākumu. Ar metienu no asa leņķa Holtu pārspēja Aleksandrs Koroļuks – 1:3.

Atlikušajās astoņās minūtēs mājinieki prasmīgi kontrolēja cīņas gaitu, un reālu iespēju atspēlēties rīdziniekiem nebija.

Abu komandu pirmajā šīs sezonas spēlē oktobra vidū Rīgā uzvaru 5:3 izcīnīja dināmieši.

Kontinentālā hokeja līga

Jaroslavļas Lokomotiv – Rīgas Dinamo 3:1 (1:1, 0:0, 2:0)

Vārti: 18:52 Dārziņš (Troters, M.Rēdlihs, vair.) – 0:1, 19:59 Rudenko (Aņikejenko) – 1:1, 47:00 Gusjkovs (Koroļuks, Rahūneks, vair.) – 2:1, 51:51 Koroļuks (Gusjkovs, Demitra, vair.) – 3:1

Metieni: 25 - 26
Soda min.: 8 - 12
Iemetieni: 40 - 22

Dinamo: Holts, Kr.Rēdlihs – Reķis, Ņiživijs – Petrovickis – Surovijs, Sotnieks – J.Rēdlihs, Karsums – Sprukts – Ankipāns, Galviņš – Laviņš, Dārziņš – Troters – M.Rēdlihs, Andersons, Bukarts – Karamnovs – Podziņš