Trešdiena, 2. oktobris
Skaidris, Ilma

Rīgas Dinamo hokejisti Kontinentālās hokeja līgas kārtējā spēlē Ufā ar 0:4 (0:0, 0:0, 0:4) zaudēja vietējam Salavat Julajev klubam. Šis bija dinamiešu septītais zaudējums KHL čempionāta spēlēs pēc kārtas. Nākamo spēli Rīgas komanda aizvadīs 24.novembrī Arēnā Rīgā pret Toljati Lada hokejistiem.Spēles pirmās minūtes pagāja ar ievērojamu pašreizējo Krievijas čempionu pārsvaru, tomēr Naumovs ar saviem uzdevumiem tika galā.

Toties savainojumu guva Hartigans, kuru viens no pretinieku spēlētājiem ietrieca bortā. Trešdaļas vidū dinamiešiem izdevās spēli izlīdzināt, un pirmo labo izdevību atklāt rezultātu neizmantoja Cipulis.Trešdaļas otrajā pusē abas komandas neizmantoja iespēja gūt pirmos vārtus, spēlējot vairākumā. Vispirms Dinamo izturēja četras minūtes mazākumā, kad noraidīts bijs Novaks. Bet tad paši nespēja izmantot divus Salavat Julajev hokejistu noraidījumus.Otrā perioda sākumā atkal ripa pārsvarā uzturējās Dinamo aizsardzības zonā, taču Naumovs visas briesmas pie saviem vārtiem novērsa. Izturējuši Salavat Julajev pirmo minūšu spiedienu, rīdzinieki pamazām sāka arvien drošāk spēlēt uzbrukumā, un dažu minūšu laikā mājinieku vārtsargam Tarasovam nācās atvairīt bīstamus Bērziņa un Ankipāna metienus. Trešdaļas beigās dinamieši, lielā mērā pateicoties Naumova lieliskajai spēlei, izturēja divas minūtes mazākumā, un arī otrajā pārtraukumā komandas devās, neguvušas nevienus vārtus.Ieilgušo “sausumu” 45.minūtē pārtrauca Koļcovs, ar plaukstas metienu pārspējot Naumovu, un pēc tam vēl labu brīdi Dinamo hokejistiem nācās izmisīgi cīnīties aizsardzībā. Trešdaļas vidū rīdziniekiem radās iespēja nepilnu minūti spēlēt piecatā pret trijiem mājiniekiem, bet divu “lieko” izspēle bija pagalam nesekmīga.

Arī atlikušajā laikā reālas briesmas pie mājinieku vārtiem pagurušie dinamieši nespēja radīt, bet pēdējās divās minūtēs zaudēja vēl trīs vārtus.

Salavat Julajev – Rīgas Dinamo 4:0 (0:0, 0:0, 4:0)

Vārti:
44:15 Koļcovs (Taratuhins, Medvedevs) – 1:0, 57:56 Antipovs (Nurtdinovs, Kuteikins) – 2:0, 58:52 Perežogins (Radulovs) – 3:0, 59:47 Mikeska – 4:0