Rīgā +6 °C
Svētdiena, 29. septembris
Mihails, Miķelis, Mikus, Miks

Rīgas Dinamo hokejisti trešdien Arēnā Rīga Kontinentālās hokeja līgas kārtējā spēlē ar 3:0 pārspēja Mitišču Atlant komandu, izcīnot trešo uzvaru pēc kārtas. KHL Rietumu zonas turnīra tabulā Rīgas Dinamo ar 25 punktiem 15 spēlēs ieņem trešo vietu. Sestdien rīdzinieki viesosies pie KHL Rietumu zonas pārliecinošajiem līderiem Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa trenētajiem Maskavas OHK Dinamo hokejistiem.

Šuplers: Komanda ir sākusi spēlēt kā vienots kolektīvs

Īsā ceremonijā pirms spēles sākuma 70 gadu dzimšanas dienā tika sveikts ilggadējais Rīgas Dinamo meistarkomandas un Latvijas hokeja valstsvienības dakteris Jānis Kvēps.

Salīdzinājumā ar sestdienas spēli pret Jaroslavļas Lokomotiv (5:3) rīdzinieku sastāvā bija notikušas dažas izmaiņas. Pēc vairāku spēļu pārtraukuma Dinamo vārtos atgriezās Mikaels Telkvists, bet trešās un ceturtās maiņas centra uzbrucēja spēlēja tajos virknējumos, kādos beidza pirmdienas maču (Troters trešajā un Mikušs ceturtajā).

Pirmajā trešdaļā laukuma saimniekiem bija diezgan ievērojams pārsvars, un viņi pelnīti izvirzījās vadībā. Pretuzbrukumā pēc Ozoliņa piespēles ripu vārtos ielaboja Roberts Bukarts. Līdz pirmajam pārtraukumam vienu reizi ripa trāpīja arī pa Atlant vārtu stabiņu. Pēdējās minūtēs, spēlējot vairākumā, vairākas bīstamas situācijas gan izveidoja arī viesi.

Otrajā trešdaļā spēles raksturs būtiski nemainījās: vairāk uzbruka Dinamo, bet viesi briesmas pie Telkvista vārtiem galvenokārt izveidoja skaitliskā vairākumā. Mirkli pēc tam, kad divminūšu sodu bija izcietis Ozoliņš, viņš saņēma teicamu Reķa piespēli, izslidoja viens pret Atlant vārtsargu Kovaļu un raidīja ripu zem pārliktņa – 2:0.

Turpinājumā aizraujošs uzbrukuma hokejs turpinājās abu komandu izpildījumā, un daudz darba bija gan Telkvistam, gan Kovaļam. Abi vārtsargi bija uzdevumu augstumos.

Trešajā trešdaļā sāncenši mazliet lielāku uzmanību pievērsa savu vārtu drošībai un spēlēja nedaudz piesardzīgāk. Taču arī šādā spēlē pārāki izrādījās Dinamo hokejisti. Trešdaļas vidū M.Rēdliha iesakto un Ozoliņa turpināto “karuseli” viesu aizsardzības zona pabeidza Lauris Dārziņš, pielabojot vārtsarga atvairīto ripu – 3:0.

Par labāko spēlētāju rīdzinieku rindās atzina Mikaelu Telkvistu, kurš “sauso” spēli beidza ar 33 atvairītiem metieniem.

Nākamās trīs spēles Rīgas Dinamo aizvadīs izbraukumā.

Kontinentālā hokeja līga

Rīgas Dinamo – Mitišču Atlant 3:0 (1:0, 1:0, 1:0)

Vārti: 14:03 Bukarts (Ozoliņš) – 1:0, 27:17 Ozoliņš (Reķis) – 2:0, 50:03 Dārziņš (M.Rēdlihs, Ozoliņš) – 3:0

Metieni: 23 - 33
Soda min.: 4 - 8
Iemetieni: 18 - 27

Dinamo: Telkvists, Reķis – Sotnieks, Karsums – Sprukts – Ankipāns, Cibuļskis – Ozoliņš, Ņiživijs – Hartigans – Surovijs, Laviņš – J.Rēdlihs, Dārziņš – Troters – M.Rēdlihs, Bukarts – Mikušs – Meija.