Rīgā +18 °C
Trešdiena, 25. septembris
Rauls, Rodrigo

Gagarina kauss: SKA soli no Rietumu fināla; CSKA un Sprukts piekāpjas čempioniem Dinamo

Pirmdien tika aizvadītas arī divas Gagarina kausa izcīņas Rietumu konferences pusfinālu cīņas, kurās uzvaras svinēja favorīti Sanktpēterburgas SKA un Maskavas Dinamo.

SKA arī trešajā sērijas spēlē viesos ar 4:0 pārspēja Čerepovecas Severstaļ, nokļūstot uzvaras attālumā no konferences fināla. Jau pirmajās 12 minūtēs rezultāts kļuva 3:0. Kopumā SKA izdarīja 43 metienus pa mājinieku vārtiem, kamēr visus 32 Severstaļ raidījumus atvairīja Iļja Ježovs.

Tikmēr čempioni Maskavas Dinamo, kurus vada Oļegs Znaroks un Harijs Vītoliņš, savā laukumā ar 3:2 papildlaikā uzveica Jāņa Sprukta pārstāvēto Maskavas CSKA. Uzvaras vārtus mača 72.minūtē guva Konstantīns Gorovikovs. Jāpiebilst, ka Znaroka padotie izdarīja 52 metienus, kamēr CSKA atbildēja vien ar 18. Spruktam trešajā maiņā teju 19 minūtes uz ledus, viens metiens un 9 uzvarēti iemetieni no 19.

Abās Rietumu konferences sērijas ceturtie mači norisināsies otrdien. Tāpat turpināsies arī Austrumu konferences pusfināli, kurosLauris Dārziņš un Kazaņas Ak Bars pagaidām sērijā ar 0:2 zaudē Ufas Salavat Julaev, savukārt Georgijs Pujacs un Omskas Avangard ar tādu pat rezultātu atrodas iedzinējos pret Čeļabinskas Traktor. Trešie un ceturtie mači otrdien un trešdien notiks Ufā un Čeļabinskā.