Otrdiena, 1. oktobris
Lāsma, Zanda, Zandis

Galvenie favorīti iekļuvuši Latvijas hokeja čempionāta pusfinālā

Latvijas hokeja čempionāta ceturtdaļfināla sērijas otrajās spēlēs uzvaras ceturtdien svinēja galvenie favorīti ASK/Ogre, Rīga 2000, Liepājas metalurgs un Daugavpils Latgale komandas, nodrošinot iekļūšanu pusfinālā.

Ogrēnieši uzveica Ozolnieki/MONARCH vienību viesos ar 4:1. Divus vārtus uzvarētāju labā guva Vjačeslavs Fanduļs, pa vieniem vārtiem un rezultatīvai piespēlei bija Andreja Ignatoviča un Aleksandra Šiškoviča rēķinā. Ozolnieki/MONARCH labā vienīgos vārtus guva Edgars Rozentāls.

Rīga 2000 viesos ar 5:1 pārspēja Liepājas metalurga otro komandu. Viesi pirmos vārtus guva tikai otrās trešdaļas vidū, taču mājinieku pretestība bija uzveikta. Miks Indrašis guva divus vārtus un reizi rezultatīvi piespēlēja, Raimondam Vilkotam izdevās gūt vienus vārtus un atdot divas piespēles.

Vēl vienā spēlē Daugavpils Latgale izbraukumā ar 7:3 uzveica CONCEPT vienību. Dmitrijs Beresņevs un Eigīdijs Bauba katrs guva pa diviem vārtiem.

Liepājas metalurgs tikai ar 7:5 pārspēja Elektrēnu Enerģiju, izšķirošos septītos vārtus gūstot pašā cīņas izskaņā, ripu raidot tukšos vārtos.