Rīgā +19 °C
Otrdiena, 24. septembris
Agris, Agrita

Girgensonam liels spēles laiks mazākumā, Sabres trešā neveiksme pēc kārtas

Trešo zaudējumu pēc kārtas NHL regulārajā čempionātā ceturtdien piedzīvoja latviešu uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā un Latvijas hokeja izlases galvenā trenera vadītā Bufalo Sabres komanda, kas viesos ar 1:4 kapitulēja Filadelfijas Flyers priekšā.

Vārtus pirmie gan guva Sabres, kad spēles 19.minūtē vairākumā izcēlās Tailers Maierss. Mača turpinājumā gan pilnībā izpaudās mājinieku pārsvars, divus vārtus gūstot Metam Rīdam, bet pa reizei izcēlās Vensāns Lekaveljē un Skots Hartnels, kurš ceturto ripu raidīja jau tukšos Bufalo vārtos. Filadelfija kopumā izdarīja 46 metienus, Sabres atbildēja ar 30.

Girgensons uz ledus otrajā uzbrucēju virknējumā pavadīja 15 minūtes un 17 sekundes, no šī laika 5:10 mazākumā. Viņa kontā divi metieni pa vārtiem un lietderības koeficients -1. Sezonas 23 mačos latvietim seši (1+5) rezultativitātes punkti un -3 lietderība.

Bufalo vienība ar 11 punktiem 24 spēlēs ir pārliecinoši vājākā līgā, ieņemot pēdējo vietu kopvērtējumā.