Rīgā +17 °C
Trešdiena, 25. septembris
Rauls, Rodrigo

Girgensons aktīvs atgriešanās mačā, Sabres devītais zaudējums 10 spēlēs (VIDEO)

Latviešu uzbrucēja Zemgus Girgensona aktivitāte tomēr nepalīdzēja NHL klubam Bufalo Sabres izvairīties no nu jau kārtējās neveiksmes - komanda savā laukumā sestdien ar 2:4 atzina Kolorado_ Avalanche _pārākumu.

Kolorado jaunās sezonās sākumā ir viena no labākajām komandām NHL, pierādot to arī šajā mačā - līdz otrās trešdaļas sākumam uz tablo jau bija 3:0 viesu labā. Koudijs Hodžsons dažas minūtes vēlāk iemeta pirmo ripu Bufalo labā, bet pavisam drīz Avalanche guva ceturtos vārtus. Trešā perioda sākumā Sabres panāca 2:4, taču tas arī viss - devītais zaudējums desmit mačos, savu līdzjutēju priekšā nu zaudēts visos sešos.

Girgensons, kurš laukumā atgriezās pēc viena mača izlaišanas sejas savainojuma dēļ, šoreiz uz ledus pavadīja 14 minūtes un 40 sekundes, izceļoties ar sešiem spēka paņēmieniem (labākais rādītājs klubā) un neitrālu lietderību. Aizvadītajas deviņās spēlēs latvietim vieni gūti vārti, rezultatīva piespēle, divas soda minūtes un negatīvs lietderības koeficients -2.

Sabres komanda ar trim punktiem 10 mačos atrodas 15.vietā 16 Austrumu konferences klubu konkurencē. Arī visas līgas 30 komandu kopvērtējumā Bufalo apsteidz vienīgi Filadelfijas Flyers hokejistus, kuriem ir divi punkti astoņās spēlēs.