Trešdiena, 2. oktobris
Skaidris, Ilma

Graujošs spēles sākums nodrošina Dānijas hokejistiem uzvaru pār Slovākiju

Pasaules hokeja čempionāta E grupas spēlē Dānijas izlase negaidīti pārliecinoši ar 6:0 pieveica Slovākijas valstsvienību, nopietni piesakoties uz vietu ceturtdaļfinālā.Spēles liktenis faktiski tika izšķirts jau pirmajā trešdaļā. Pirmo piecu minūšu laikā Dānijas hokejisti guva trīs vārtus, bet perioda otrajā pusē vēl trīs reizes pārspēja Rastislavu Stanu, kas Slovākijas izlases vārtos bija nomainījis Peteru Budaju.

Mērķi sasniedza seši no 15 dāņu metieniem, turklāt trīs vārtus viņi guva skaitliskajā vairākumā, bet slovāki spēja atbildēt tikai ar trim metieniem.Otrajā trešdaļā vētra pierima un spēles turpinājumā, kaut arī abām komandām bija pietiekoši daudz iespēju izcelties, rezultāts nemainījās. Vairākas reizes atzīstami nospēlēja dāņu vārtsargs Patriks Galbraits. Cīņu viņš beidza “sausā”, atvairījis 26 metienus.Plkst.21.15 pēc Latvijas laika sāksies otrā E grupas spēle Somija – Baltkrievija. Pirms šī mača Krievijai ir 6 punkti (2 spēlēs), Dānijai 6 (3), Vācijai 3 (2), Slovākijai 3 (3), Somijai 3 (2), Baltkrievijai 0 (2).

Pasaules čempionāts, E grupa

Slovākija – Dānija 0:6 (0:6, 0:0, 0:0)

Vārti: 1:05 Regins (Bodkers, Nilsens) – 0:1, 4:20 Larsens (Damgārds, Regins, vair.) – 0:2, 4:40 Kristensens (Grēns, Regins) – 0:3, 10:52 Madsens (Nilsens, Ellers, vair.) – 0:4, 12:21 Grēns (Degns) – 0:5, 13:42 Lasens (Ellers, Madsens) – 0:6