Rīgā +6 °C
Svētdiena, 29. septembris
Mihails, Miķelis, Mikus, Miks

HK Rīga pagarinājumā zaudē Voskresenskas Himik hokejistiem

Hokeja klubs Rīga kārtējā Jaunatnes hokeja līgas (MHL) spēlē sestdien Arēnā Rīga ar 1:2 pagarinājumā zaudēja Voskresenskas Himik vienībai. Svētdien abas komandas tiksies otrreiz.Rezultāts tika atklāts tikai otrās trešdaļas vidū, kad pēc pozicionālas kļūdas aizsardzībā viens mājinieku vārtu priekšā nonāca viesu komandas kapteinis Nikolajs Krasotins un apspēlēja HK Rīga vārtsargu Uldi Čalpu.

Lai atspēlētos, laukuma saimniekiem bija nepieciešamas vairāk nekā 20 minūtes – ripu Himik vārtos pēc individuāla izgājiena ieraidīja Edgars Kurmis.Pamatlaika beigās rīdzinieki ne bez veiksmes palīdzības nosargāja neizšķirtu, bet pagarinājumā atļāva Krasotinam aizbēgt vienatnē pret Čalpu – 1:2.Pirms šīs MHL Ziemeļrietumu grupas turnīra tabulā HK Rīga ar 26 punktiem 12 spēlēs ieņēma pirmo vietu, bet Himik hokejisti ar 18 punktiem 11 mačos bija ceturtie.