Otrdiena, 1. oktobris
Lāsma, Zanda, Zandis

Karsumam rezultatīva piespēle NHL čempionāta spēlē

Nacionālās hokeja līgas čempionātā Tampabejas Lightning komanda ar Mārtiņu Karsumu sastāvā Toronto pārspēja Maple Leafs komandu 4:1.

Latvijas hokejists uz ledus pavadīja vairāk nekā 14 minūtēs un ar rezultatīvu piespēli nopelnīja pirmo punktu kopš pārnākšanas uz Lightning no Bostonas Bruins. Otrās trešdaļas sākumā viņš asistēja Metam Petingeram Tampas komandas pirmo vārtu guvumā.

Karsums arī vienreiz meta pa vārtiem, bloķēja vienu metienu un pielietoja vienu spēka paņēmienu. Viņa lietderības koeficients bija +1.

Savukārt Kārļa Skrastiņa pārstāvētais Floridas Panthers svarīgā spēlē par iekļūšanu Stenlija kausa izcīņā izbraukumā ar 1:3 zaudēja Bufalo Sabres.

Skrastiņš laukumā pavadīja 19 minūtes, izdarīja trīs metienus pa vārtiem, bloķēja vienu pretinieku un nopelnīja lietderības koeficientu +1.

NHL Austrumu zonas turnīra tabulā Panthers noslīdējuši uz 9.vietu – 77 punkti 68 spēlēs. Piektajā vietā esošos Monreālas Canadiens un desmitajā vietā esošos Bufalo Sabres hokejistus šķir tikai tikai pieci punkti. Komandām līdz regulārās sezonas beigām atlicis aizvadīt pa 14 – 16 spēlēm.

Tampabejas Lightning Austrumu zonas turnīra tabulā ir priekšpēdējā 14.vietā (58 p.) un jau zaudējuši izredzes kvalificēties Stenlija kausa izcīņai.